KONST / Litografier / Färglitografi 14797181
nr 1479 7181
Jesper Waldersten
(f. 1969), Sverige
Kvinnofigur. Signerad, numrerad 175/190, Färglitografi, bildmått: 43x30 cm, yttermått inklusive ram: 59x46
Jesper Waldersten, svensk illustratör och bildkonstnär född 1969.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:34:43
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Jesper Waldersten
Läs mer om Jesper Waldersten